شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
سایت رهبری
سایت ریاست جمهوری
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
وب دا
ایران مردم
دولت
وزارت بهداشت
 بازدید این صفحه : 697419
 بازدید امروز : 6021
 کل بازدید : 7100277
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0.1406


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی مجتمع بزرگ چشم پزشکی در رفسنجان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: عملیات اجرایی مجتمع بزرگ چشم پزشکی در رفسنجان واقع در قسمت جلوی بیمارستان مرادی نبش خیابان معلم از موقوفه مرحوم شفیعی پور عصر امروز با حضور مسئولین آغاز می شود.
به گزارش پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دکتر علی اسماعیلی ندیمی اظهار کرد: مرحوم علی اکبر شفیعی پور درمانگاه چشم پزشکی شفیعی پور و یکسری املاک را وقف کرده که باید اختصاصاً برای فعالیتهای چشم پزشکی منظور می شده و اینجا درمانگاهی بوده که به تدریج کارکرد خود را از دست داده و مجموعه کارهای چشم پزشکی نیز در اتاق عمل های بیمارستان مرادی انجام می شد.
وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی مجتمع بزرگ چشم پزشکی واقع در قسمت جلوی بیمارستان مرادی نبش خیابان معلم رفسنجان، ادامه داد: آزمایشگاه، اورژانس و زمین خالی در این مجموعه در ساختمانی به مساحت 7 هزار مترمربع به صورت مجتمع چشم پزشکی احداث خواهد شد.
وی بیان کرد: با تلاشی که در دو سال گذشته انجام شد، هیئت متوکلین موقوفات هلال احمر با هماهنگی هلال احمر کرمان و مرکز، مقرر شد املاکی که آقای شفیعی پور وقف کرده برای ایجاد یک مجموعه چشم پزشکی، تبدیل شوند و در راستای نیات ایشان این مجتمع شامل اورژانس چشم پزشکی، درمانگاه چشم پزشکی، اتاق عمل و بخش بستری ساخته شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه مجتمع بزرگ چشم پزشکی رفسنجان ظرف دو سال احداث خواهد شد، خاطرنشان کرد: این مجتمع شامل اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاقهای عمل، بخش بستری و درمانگاه تخصصی چشم پزشکی در محل فعلی اورژانس و درمانگاه چشم پزشکی شفیعی پور احداث می شود.
اسماعیلی ندیمی هزینه ساخت این مجتمع چشم پزشکی را 15 میلیارد تومان از محل موقوفات هلال احمر اعلام کرد و افزود: با تفاهم نامه ای که بین دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر کرمان منعقد شده، تامین منابع انسانی و کادر تخصصی پزشکی و پرستاری این مجتمع چشم پزشکی بر عهده دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است.
وی در پایان گفت: موقوفات خیریه شفیعی پور باغاتی هستند که الان محصول پسته ندارند از طرفی با تصرف این زمین ها مواجه بودیم، لذا مجوز شرعی اخذ شد که در راستای همان نیات واقف هزینه شود.

 


١٨:٢٣ - سه شنبه ٩ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٦٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١٥٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: