يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
سایت رهبری
سایت ریاست جمهوری
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
وب دا
ایران مردم
دولت
وزارت بهداشت
 بازدید این صفحه : 697481
 بازدید امروز : 165
 کل بازدید : 7101375
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 0.1406


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد:

انجام 54 هزار مترمربع ساخت وساز در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان استقرار سیستم آموزش تحصیلات تکمیلی، دانشکده ها و راه اندازی 4 مطالعه کوهورت با استانداردهای کوهورت جهانی را از جمله اقدامات انجام شده در دانشگاه برشمرد و گفت: حدود 27 هزار مترمربع ساخت و ساز تحویل داده شده و 54 هزار مترمربع ساخت وساز در دانشگاه در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (وب دا )، دکتر علی اسماعیلی ندیمی در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دانشکده پیراپزشکی اظهار کرد: در زیرساختهای آموزشی باید حداکثرهایی که در اختیار داریم مستقر کنیم.
وی اذعان کرد: قبول داریم که دانشکده پیراپزشکی، دندانپزشکی و بهداشت دانشگاه زیرساختهای لازم را هنوز ندارند ولی اگر سکوت می کردیم اتفاق خاصی نمی افتاد و زیرساختها بتدریج در حال آماده شدن است و امیدواریم دانشگاه را به حداکثرهای ممکن ارتقا دهیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تصریح کرد: گذشته از مشکلاتی که وجود دارد و منکر آن نیستیم، آورده کارمان تغییرات شگرفی بوده که در طول چند سال اخیر در دانشگاه رخ داده است و در همه ابعاد شاهد پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بودیم.
دکتر اسماعیلی ندیمی با بیان اینکه جنبه اصلی تمام ساخت و سازهای دانشگاه آموزشی است، خاطرنشان کرد: این ساخت و سازها اعم از خوابگاه، سلف سرویس، کتابخانه، سالن همایش ها، دانشکده پیراپزشکی، اداره مرکزی مربوط به امکانات آموزشی است.
وی یادآور شد: از نظر مسائل آموزشی در تحصیلات تکمیلی به طور نسبی موفق بودیم و رشته های خیلی خوبی را گرفتیم. در برخی مواقع هم تلاش زیادی کردیم که با در بسته مواجه شدیم و امیدواریم در چند ماه آینده در چند رشته تحصیلات تکمیلی که ظرفیت آن را داریم دانشجو پذیرش کنیم چرا که شأن دانشگاهها به دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان این مطلب که در فاصله کمتر از یکسال دو دانشکده پیراپزشکی و بهداشت را راه اندازی کردیم، گفت: ان شاءالله چارت و تشکیلات آن بزودی آماده خواهد شد و زمینه ساخت و ساز دانشکده پیراپزشکی نیز مهیا و در بودجه 95 آورده شده که امیدواریم کار اجرایی آن از سال آینده آغاز شود.
دکتر اسماعیلی ندیمی با اشاره به بازدید ارزیابان وزارت بهداشت از دانشگاه، ابراز کرد: وضعیت نیروهای هیئت علمی دانشگاه در سطح استادیاری، دانشیاری و استادی ما قابل قبول است بنابراین تلاش خوبی صورت گرفته و اگر این تلاش ادامه یابد نتایج خوبی در آینده خواهیم گرفت.
وی جذب 50 نفر عضو هیئت علمی برای دانشکده های تازه تاسیس دانشگاه مشکلات برطرف خواهد شد و اظهار کرد: دغدغه دیگر اعضای هیئت علمی درباره میزان پرداخت ها است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ادامه داد: سرجمع اعتباراتی که توانستیم تاکنون از بیمه ها وصول کنیم 15 درصد از کل معوقات است .
دکتر اسماعیلی ندیمی با تأکید بر اینکه باید از نیروهای جوان و بومی این شهر استفاده کنیم، و آقای دکتر خادم الحسینی یکی از این نیرو ها است که امیدواریم موفق باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان استقرار سیستم آموزش تحصیلات تکمیلی، دانشکده ها و راه اندازی 4 مطالعه کوهورت با استانداردهای کوهورت جهانی را از حمله اقدامات انجام شده در دانشگاه برشمرد و گفت: حدود 27 هزار مترمربع ساخت و ساز تحویل داده شده و 54 هزار مترمربع ساخت وساز در دانشگاه در حال انجام است.
دکتر اسماعیلی ندیمی نمای دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان را در آینده روشن دانست و خاطرنشان کرد: در سال جاری و سال گذشته کمیته عمران هر یک هفته یکبار برگزار شده و تاکنون 48 بار این کمیته تشکیل جلسه داده که نتیجه آن اداره مناسب پروژه های عمرانی بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در پایان از خدمات خانم دکتر تشکری قدردانی و برای دکتر خادم الحسینی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
در پایان این مراسم از خدمات دکتر مهناز تشکری رئیس سابق تجلیل و دکتر مرتضی خادم الحسینی به عنوان رئیس جدید دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان معرفی شد.


١٠:٣٩ - چهارشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٦١٦٥    /    تعداد نمایش : ١٤٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: