يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
سایت رهبری
سایت ریاست جمهوری
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
وب دا
ایران مردم
دولت
وزارت بهداشت
 بازدید این صفحه : 697476
 بازدید امروز : 159
 کل بازدید : 7101369
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0.1719


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان در کرمان:

تلاش برای جذب بودجه برای پروژه های ایران در قبال اتباع خارجی

رئیس دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان در کرمان با بیان این مطلب که ایران بهترین برخورد با پناهندگان را دارد و بهترین شرایط را برای این اتباع فراهم مکرده است، گفت: اتفاقی که دارد می افتد بدلیل اینکه دولت ایران هیچ شکایتی در مورد اتباع نداشته و بهترین سرویس ها را به پناهندگان داده به عنوان کمیساریای پناهندگان در سازمان ملل از این کشور دفاع می کنیم و سعی مان بر این است که برای پروژه های ایران در قبال اتباع بودجه جذب کنیم.
به گزارش پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (وب دا) ، اگنس موکانت‌والی در مراسم افتتاح مرکز جامع سلامت پیامبراعظم (ص) رفسنجان اظهار کرد: از اینکه در این مراسم دعوت شده‌ام تشکر می‌کنم و از دیدن دستاوردهای جمهوری‌ اسلامی ایران افتخار می‌کنم.
وی افزود: به عنوان کسی که سال‌ها خارج از ایران کار کرده‌ام دولت ایران را با دیگر دول در زمینه حقوق پناهندگان متفاوت می‌بینم این دولت بین پناهندگان و شهروندان فرقی نمی‌گذارد.
رئیس دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان در کرمان تصریح کرد: این پروژه‌ها دستاوردهایی است که به هدف اصلی که سلامت جامعه است، ساختمانی که امروز افتتاح شد فکر نمی کردم مجموعه ای به این بزرگی باشد و احداث آن برای اتباع جای تشکر دارد.
موکانت والی با بیان اینکه آموزش و بهداشت دو امر مهم است که در نهایت به جامعه سالم منتهی می‌شود، خاطرنشان کرد: دولت ایران در بخش آموزش اتباع هم کمک‌های بزرگی کرده و کمک‌هایی که ما در قبال هر پروژه در ایران انجام می‌دهیم در برابر با بودجه‌هایی که کشور ایران هزینه می‌کند ناچیز است.
وی تصریح کرد: از دولت ایران تشکر می‌کنیم که در این زمینه حامی است و همیشه در تمام موارد کمک کرده است. ایران بهترین برخورد با پناهندگان را دارد و بهترین شرایط را برای این اتباع فراهم می‌کند و هیچ نوع تبعیضی وجود ندارد.
رئیس دفتر سازمان ملل در امور پناهندگان در کرمان تأکید کرد: باوجود این جمعیت اتباع هیچ‌گله و شکایتی نشنیدیم اما کشورهای اروپایی که مهاجران کمتری دارند همیشه گله‌مند هستند.
موکانت والی با بیان این مطلب که ایران بهترین برخورد با پناهندگان را دارد و بهترین شرایط را برای این اتباع فراهم مکرده است، گفت: اتفاقی که دارد می افتد بدلیل اینکه دولت ایران هیچ شکایتی در مورد اتباع نداشته و بهترین سرویس ها را به پناهندگان داده به عنوان کمیساریای پناهندگان در سازمان ملل از این کشور دفاع می کنیم و سعی مان بر این است که برای پروژه های ایران در قبال اتباع بودجه جذب کنیم.


١١:٤٢ - يکشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٦١٤٦    /    تعداد نمایش : ١٤٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: