يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
سایت رهبری
سایت ریاست جمهوری
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
وب دا
ایران مردم
دولت
وزارت بهداشت
 بازدید این صفحه : 697486
 بازدید امروز : 173
 کل بازدید : 7101383
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0.1406


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبر داد:

بهره برداری از 7 طرح درمانی در رفسنجان در هفته سلامت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از بهره برداری از 7 طرح درمانی در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان در هفته سلامت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (وب دا )، دکتر محمدرضا میرزابیگی در نشست خبری هفته سلامت اظهار کرد: در هفته سلامت در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)، بخش مغز و اعصاب با زیربنای 600 مترمربع با هزینه 400 میلیون‌تومان بهسازی و تجهیزات، لنژری با زیربنای 290 متر مربع و هزینه 450 میلیون‌تومان بهسازی و تجهیزات و آندوسکوپی با زیربنای 98 مترمربع و هزینه 50 میلیون‌تومان بهره‌برداری می‌شود.
وی افزود: همچنین بخش اسکیل‌لب با زیربنای 600 مترمربع و هزینه 450 میلیون‌تومان، بخش nicu با زیربنای 220 مترمربع و هزینه 270 میلیون‌تومان، بانک خون با زیربنای 38 مترمربع و هزینه 40 میلیون‌تومان و پاویون با زیربنای 130 مترمرمربع و 65 میلیون‌تومان هزینه به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان گفت: درمانگاه تخصصی با بیش از 50 پزشک تا آخر سال جاری در رفسنجان ساخته می‌شود.
وی در ادامه افزود: جلب اعتماد یک احساس قلبی است که بین دونفر، دو گروه یا افراد جامعه ایجاد می‌شود و جلب رضایت مردم در مراکز درمانی از اهداف ماست.
وی تصریح کرد: در طرح تحول نظام سلامت فعالیت‌های زیادی انجام شد و می‌توانیم تفاوت با قبل را ببنیم، کاهش پرداختی از جیب مردم و حذف زیرمیزی و رساندن مردم به حق‌شان ازجمله نکات مثبت این طرح است.
معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان خاطرنشان کرد: در رفسنجان گزارش مربوط به دریافت زیرمیزی صفر است و اگر گزارشی به کمیته اخلاق دانشگاه برسد، پیگیری می‌شود.
میرزابیگی با بیان اینکه با انجام دو کار بزرگ، نمای درمانی شهر رفسنجان تغییر می کند، افزود: احداث اورژانس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) با گروه بندی مختلف که حتی اورژانس زنان و زایمان در آن دیده شده است در حال انجام است.
وی ادامه داد: کلینیک تخصصی نیز در سایت دانشگاه با 52 پزشک تا پایان امسال به اتمام می‌رسد از کارهای بزرگی است که در حال اجراست و این کلینک در کنارش پاراکلینیک نیز وجود دارد.
میرزابیگی بیان داشت: بخش آنکولوژی بیمارستان علی‌بن ابیطالب(ع) تا پایان امسال به اتمام می‌سد و بخش مغز و اعصاب در هفته سلامت بهره‌برداری می‌شود.
به گفته وی در آخرین نظرسنجی که صورت گرفته است میزان رضایتمندی مردم از خدمات درمانی در رفسنجان به 71 درصد افزایش یافته است.
معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان به اشکالات موجود در زایشگاه رفسنجان اذعان کرد و گفت: امیدواریم با اتمام ساخت بیمارستان امام حسین(ع) تا پایان سال 97 که بیمارستان جامع زنان و زایمان با 16 بلوک زایمانی مشکلات این بخش مرتفع شود.


١٠:٤٠ - يکشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٠٤٨    /    تعداد نمایش : ١٨٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: